Про магазин

Наш інтернет-магазин Elitcases – пропонує широкий асортимент інструментів, аксесуарів для ПК та ноутбуків, будівельної фарби та хіміїб, товарів для електрики та освітлення, товарів для саду та городу, тюнінгу автомобілей, систем охорони та відеонагляду від провідних світових та вітчизняних виробників, таких як Ajax, Stanley, DWT, Intertool, Yato, Vestum, Erkul та багатьох інших.

Ми працюємо на ринку з 2011 року та пишаємося тим, що за цей час обрали надійних постачальників і можемо запропонувати нашим клієнтам широкий асортимент товарів за конкурентними цінами. 

Ми прагнемо, щоб наша команда була завжди на зв'язку з клієнтами та надавала професійні поради та допомогу при виборі відповідного товару. За потреби ми готові відповісти на будь-які питання та допомогти зробити правильний вибір.

Наша місія – забезпечити наших клієнтів якісними товарами, які допоможуть їм досягти максимальної продуктивності у своїх проектах. Ми прагнемо, щоб наші клієнти були задоволені своїм вибором і завжди поверталися до нас за покупками.

Що ви отримуєте в результаті співпраці з нашим магазином:

  • якісні товари за оптимальними цінами
  • швидку доставку по всій Україні
  • зручні форми оплати
  • обмін та повернення товарів згідно чинного законодавства