Меню
м.Полтава, вул.Котляревського, 22В (офіс)
Наша адреса:
м.Полтава, вул.Котляревського, 22В (офіс)
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

СИГНАЛІЗАЦІЯ AJAX ПІДКЛЮЧЕННЯ І НАЛАШТУВАННЯ

СИГНАЛІЗАЦІЯ AJAX ПІДКЛЮЧЕННЯ І НАЛАШТУВАННЯ

Ніхто не сперечатиметься, що в наш час додаткова система безпеки - це не розкіш, а необхідність. Якщо ви хочете захистити своє майно від незаконного заволодіння сторонніми особами, необхідно задуматися про встановлення охоронної сигналізації.

Але можна досягти максимальної безпеки у будинку чи квартирі, якщо придбати обладнання відомого виробника. Лідером у цій галузі є бездротова сигналізація Ajax. Ви зможете відразу ж дізнатися про те, що у вашій оселі сталася якась аварія або проникли сторонні.

Хто виробник сигналізації Аякс? Головний офіс компанії розташований у Києві, і сам виробник існує з 2011 року, а тому має величезний досвід у виробництві різних систем охорони різних об'єктів. Головний напрямок – бездротові охоронні сигналізації.

Система Ajax складається з 36 пристроїв, які захищають житло від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, від затоплення і пожежі, а також для керування електроживленням.

Як працює сигналізація Аякс?
У базовий комплект входять:

централь Ajax Hub (Аякс Хаб);
датчики на рух; розбиття скла;
датчики на відкриття дверей та вікон;
брелок з тривожною кнопкою.
Головне завдання центрального блоку - це щомиті контроль того, що відбувається всередині приміщення. А тому захист виходить високого рівня – обладнання спрацює одразу, як щось піде не так.

Унікальність системи Ajax полягає в тому, що вона може значно розширитись додатковими датчиками, сиренами, детекторами, камерами відеоспостереження та іншими пристроями. Також є можливість підключитись до системи «розумний дім». В результаті ви зможете не тільки захистити своє майно від сторонніх осіб, але й забезпечити собі та своїй сім'ї безпеку у разі витоку газу, задимлення, пожежі, затоплення.

Отже, як працює охоронна система Аякс? Все дуже просто. Є центральний блок, який отримує сигнали від різних датчиків про те, що відбувається всередині об'єкта, що охороняється. Блок обробляє отриману інформацію і може відразу надіслати дані користувачу про виникнення небезпечної ситуації.

Яким чином сповіщає охоронна система користувача? Може одразу ж спрацювати сигналізація або на мобільний телефон користувача, збережений у системі, відправиться повідомлення або піде дзвінок.

Також система обов'язково повідомить користувача про будь-які проблеми в системі. Наприклад, при відключенні електроживлення, слабкого заряду якогось пристрою, відсутність відгуку від будь-якого датчика, та ін. А тому ви можете бути впевнені в тому, що охоронна система завжди працюватиме безперебійно і надійно.

Керувати системою можна через персональний комп'ютер, планшет чи смартфон. Ви зможете стежити за станом усіх елементів охорони, а також робити налаштування, підключати додаткове обладнання, переглядати відео з камер спостереження. Останнє особливо актуально – ви зможете відразу ж дізнатися про те, хто до вас прийшов, навіть не підходячи до дверей. Також можна вмикати та вимикати систему за потреби. Для цього достатньо встановити спеціальну програму, де дуже зручно все це здійснювати.

Переваги охоронної сигналізації Аякс
Охоронна система Ajax має ряд переваг, які виділяють її серед інших подібних систем:

Довгий термін служби. Сам виробник говорить про те, що, наприклад, його датчики руху прослужать вам як мінімум 7 років. При цьому рівень їхнього заряду ви зможете відстежувати онлайн у додатку. Якщо він стане критично низьким, система вас повідомить про це повідомленням на смартфон або комп'ютер;
Орієнтованість на клієнта. Система настільки зрозуміла і проста в установці та управлінні, що з нею справиться буквально кожен. У додатку ви знайдете інформацію не тільки про те, як встановити датчики, додати нові в загальну систему, але навіть просто замінити батарейки в них;
Техпідтримка завжди на зв'язку. Якщо у вас виникнуть якісь складнощі чи питання, ви завжди можете зв'язатися зі спеціалістом, який вам обов'язково допоможе;
Бездротове підключення – це головний плюс систем Аякс. Більше не потрібно по будинку ховати дроти і щоразу переживати, що їх можна чимось передавити чи перебити. Єдине, що централь потрібно підключати і до інтернету, і до електромережі;
Всі елементи виготовлені з високоякісних матеріалів, а тому вони витримають навантаження та тривалий термін служби;
Різні засоби передачі інформації користувачеві. Ви зможете отримувати сповіщення не лише через інтернет, але й через мобільну мережу, що дуже зручно;
Система сумісна з багатьма іншими пристроями інших виробників. Однак це слід уточнювати в магазині, де ви і купуватимете охоронну систему;
Модернізація. Ви зможете встановити систему Аякс як з нуля, причому зробити це можна навіть самостійно, так і впровадити її в охоронну систему, що вже є. Це дуже зручно та дозволить навіть заощадити свої кошти;
Дальність сигналу. Ще однією унікальною особливістю системи Аяксє дальність сигналу - як показує практика, датчики повною мірою і безперебійно передаватиме сигнали, навіть якщо централь буде розташований на відстані до 2 км;
Різні способи оповіщення про небезпечні ситуації. Ви це може налаштувати в додатку - повідомлення може надходити на ваш пристрій у вигляді смс-повідомлення, дзвінка, спливаючої інформації, або відразу відправлятися на пульт охорони;
Виробник постійно покращує свою систему, тому регулярно виходять оновлення системи.
Ви можете задавати власні параметри в системі. Так, наприклад, вам потрібно о 22.00 встановити весь будинок на сигналізацію, або включити в певний час опалення або кондиціонер. Система Аякс може бути частиною розумного будинку, і це дуже зручно.

Зв'язок датчиків і централі завжди стабільний і миттєвий. Через рівні проміжки часу на централь надходить інформація кожного датчика. Також система «опитує» кожен датчик на стабільність роботи, і якщо якийсь прилад не відповідатиме, система вас відразу про це повідомить.

Не варто перейматися тим, що сигнали від охоронної системи Аякс можуть бути заглушені. Якщо це і станеться, то ви відразу про це дізнаєтеся, і вона відразу почне сама перемикатися на іншу частоту. Але навіть якщо зв'язок з Аякс у вас повністю пропаде, ви у будь-якому випадку про це дізнаєтеся в найкоротші терміни.

Саме тому охоронні системи Ajax вважаються найкращими у своїй сфері. Їхня надійність підтверджена роками, а також користувачами, які вже мали можливість випробувати охоронну систему. Ви можете бути впевнені, що ваше житло буде під надійним захистом, як і ваше життя і життя ваших близьких.

Як встановити сигналізацію Аякс?
Монтаж охоронної системи Ajax починається з встановлення програми. Вам потрібно зареєструватися, вказавши чинний номер телефону та електронну пошту.

У реєстрації вже перший захист від Аякс. Так, щоб завершити реєстрацію, вам прийде перша половина коду на телефон, а друга - на адресу електронної пошти. І якщо щось піде не так, вам доведеться вводити новий номер телефону і нову пошту, а тому будьте максимально уважні.

У додатку вам потрібно буде зареєструвати ваш централь - це головний елемент усієї системи. Причому не обов'язково вводити довгий код є QR-код, який достатньо відсканувати через додаток. Як тільки централь буде зареєстровано, на екрані з'являться всі пристрої, які до нього підключені.

Як підключити сигналізацію Аякс?
Потрібно провести такі дії:

встановити SIM-карту в централь, заздалегідь прибравши з неї пароль;
після цього вам потрібно перевірити роботи SIM-карти, а також всі види повідомлення, які можуть вам приходити;
ви можете додати додаткових користувачів, які також зможуть керувати системою у майбутньому;
вам потрібно налаштувати "Кімнати" - ви можете дати назву кожному приміщенню і навіть додати фотографію. Вам потрібно встановити час затримки на вході та виході – зазвичай цей час становить 60 секунд. Ви можете зареєструвати 12 різних приміщень та встановити до 100 датчиків.
Як налаштувати сигналізацію Аякс, зокрема датчики? Спочатку їх потрібно встановити по периметру приміщення. Зазвичай вони мають липку основу, але їх можна прикріпити за допомогою дюбелів.

Для початку необхідно встановити датчик руху. Після цього вам потрібно увімкнути його - з'явиться зелений індикатор, і перейти до програми. Вам потрібно натиснути «Додати датчик» та ввести дані

його назва;
кімнату, де він встановлений;
ідентифікатор. Його можна вважати через QR-код або ввести його вручну, знайшовши цифри на звороті датчика або на упаковці.
Датчики на відкриття вікна або двері поставляються з великим та маленьким магнітом. Причому виробник вказує, що сам датчик повинен розташовуватись на нерухомій поверхні, а магніт – на рухомий, тобто на вікні або двері.

Зареєструвати потрібно і брелок управління. Причому вводити цифри доведеться вручну. Реєструється він, як і датчики. З його допомогою можна вмикати та вимикати сигналізацію, на ньому є тривожна кнопка. Причому з тривожною кнопкою потрібно бути обережним і при непотрібності її краще відключити, щоб випадково не натиснути, тому що при її активації включаються всі мобільні пристрої, зареєстровані в системі, в режимі сирени.

Як бачите, підключити та налаштувати систему сигналізації Аякс досить просто. Якщо вам потрібна допомога, ви можете звернутися до фахівців, які зроблять все швидко та професійно. Але також із роботою впорається навіть той, хто із сигналізаціями ніколи не стикався. У додатку ви зможете не тільки самі створити охоронну мережу, але також є чітка інструкція про те, як і де встановлювати різні датчики.

Інші особливості охоронної системи Аякс
Виробник продумав як кожен елемент сигналізації, а й всю систему. Адже багато хто знає про те, що будь-яку сигналізацію можна відключити - у зловмисників є в арсеналі безліч способів зробити це швидко.

Коментарі