Меню
м.Полтава, вул.Котляревського, 22В (офіс)
Наша адреса:
м.Полтава, вул.Котляревського, 22В (офіс)
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Статті та огляди

ОБНОВЛЕННЯ ПРОШИВОК ДЛЯ ДОМОФОНІВ HIKVISION
Для підвищення безпеки та зручності користувачів Hikvision випустив нові прошивки для домофонів другого покоління Intercom 2.0 під назвою Protocol 2.0. Нові вироби тепер надходять у продаж вже із цими встановленими прошивками. Ці прошивки вносять концептуальні зміни в роботу та налаштування домофонів та викликних панелей, що створює неповну сумісність у роботі пристроїв зі старою та новою прошивко..
04.04.2022
ОБНОВЛЕННЯ ПРОШИВОК ДЛЯ ДОМОФОНІВ HIKVISION
СИГНАЛІЗАЦІЯ AJAX ПІДКЛЮЧЕННЯ І НАЛАШТУВАННЯ
Ніхто не сперечатиметься, що в наш час додаткова система безпеки - це не розкіш, а необхідність. Якщо ви хочете захистити своє майно від незаконного заволодіння сторонніми особами, необхідно задуматися про встановлення охоронної сигналізації. Але можна досягти максимальної безпеки у будинку чи квартирі, якщо придбати обладнання відомого виробника. Лідером у цій галузі є бездротова сигналізація ..
04.04.2022
СИГНАЛІЗАЦІЯ AJAX ПІДКЛЮЧЕННЯ І НАЛАШТУВАННЯ
ЩО ТАКЕ ФІЛАМЕНТНІ ЛАМПИ
За своїми техніко-експлуатаційними характеристиками світлодіодні лампи набагато перевершують аналогічний пристрій Едісона. Однак напівпровідникові джерела світла відрізняються яскраво вираженим сучасним зовнішнім виглядом. Вони сильно контрастують із класичними стилями оформлення, що буває згубно для задуму дизайнера...
18.03.2021
ЩО ТАКЕ ФІЛАМЕНТНІ ЛАМПИ
ЯК ОБРАТИ СВІТЛОДІОДНУ ЛАМПУ
На відміну від звичайних ламп розжарювання, що відрізняються лише потужністю та якістю виготовлення, світлодіодні лампи мають багато параметрів, що впливають на якість та безпеку освітлення. Я розповім про основні параметри світлодіодних ламп та порекомендую, які лампи краще підійдуть для дому...
18.03.2021
ЯК ОБРАТИ СВІТЛОДІОДНУ ЛАМПУ
ОСВІТЛЕННЯ ВАННОЇ КІМНАТИ
Як вибрати найкраще освітлення для вашої ванної кімнати та встановити світильники у санвузлі. Коли йдеться про внутрішнє освітлення, освітленню у ванній кімнаті, ймовірно, приділяється найменше уваги. Найчастіше у освітлення ванної кімнати не хочуть вкладати кошти, залишаючи основні ресурси для вітальні або кухні. Часто у ванній є лише один стельовий світильник, який повинен освітлювати весь пр..
17.03.2021
ОСВІТЛЕННЯ ВАННОЇ КІМНАТИ
ТЕНДЕНЦІЇ В ОСВІТЛЕННІ 2022 РОКУ
Розсипи лампочок без плафонів, елегантні скульптурні форми та стилі, яскраві відтінки — це лише деякі з тенденцій освітлення, які, за прогнозами експертів, запалять світ дизайну в 2022 році. Вибирайте сміливі дизайни з незвичайними формами, цікавою текстурою або кольоровим склом, щоб вони виглядали ефектно навіть при вимкненому світлі. Думайте про свою лампу як про витвір мистецтва або..
17.03.2021
ТЕНДЕНЦІЇ В ОСВІТЛЕННІ 2022 РОКУ